Мій любий Запорізький край

Головна / Фестиваль талантів / Фотоконкурс "Мій любий Запорізький край"

Фотографуй, фотографуйся й перемагай !)


 
Якщо тобі - від 6 до 17 років, тоді бери участь в нашому Обласному дитячому фотоконкурсі "Мій любий Запорізький край" та вигравай цінні призи та грошові премії!
Для того, аби стати учасником проекту, достатньо зробити креативне фото своєї любові до рідних міста/села та/чи всієї Запорізької області та надіслати його з 27 січня по 07 травня 2014 на електронку Оргкомітету, вказавши свої ім'я, прізвище та контактний телефон.
Фото може бути як з "сольним" героєм чи героїнею в кадрі, так і колективним на фоні визначного місця чи пам'ятки району, міста чи села.
При цьому техніка може бути як "селфі" (коли фотографуєш сам себе з телефону чи фотоапарату), так і репортажна чи постановна.

ВИМОГИ ДО ФОТО


файнокрай фестиваль 1) Авторські фотографії приймаються в електронному вигляді за адресою faynokray@gmail.com з 27 січня по 07 травня 2014р.
2) Формат фотографій - JPEG
3) Розмір фотографії не менше за 1600х1200 пікселів (не "важче" за 5 Мб, 300 dpi)
4) Приймаються роботи кольорові чи чорно-білі до 3-х штук від автора
5) Не допускаються оформлення з полями, псевдо паспарту, рамками, логотипами торгових марок, водяними знаками авторів, будь-якими надписами й колажі

ОФОРМЛЕННЯ РОБІТ


1) Кожна робота підписується автором за схемою "№фото_ім'я_прізвище"
2) У тлі повідомлення вказуються: ім'я та прізвище конкурсанта/конкурсантки, місце проживання, контактний номер мобільного, посилання на профайл в соціальних мережах. та інформацію про місце фотографії.
3) Також, автор вказує детальну інфу про: місце проведення даної фотозйомки, дата фотозйомки, стислий опис ідеї.

ВИЗНАЧЕННЯ Й НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ


файнокрай фестиваль З 08 по 14 травня 2014 року Експертна Рада (Журі) конкурсу з числа провідних та заслужених фотографів Запоріжжя й України оберуть серед надісланих робіт 7 найкращих, автори/герої яких отримають від Організатора й Партнерів проекту грошові премії, розміром від 200 до 400грн* кожен та кожна, а також цінні призи та подарунки**.
Окрім того, на сторінці проекту проводитиметься відкрите голосування за номінацією "Приз глядацьких симпатій", переможець чи переможниця якої також отримає цінні призи та подарунки.
З найкращих 30 робіт, що надійдуть на конкурс, буде сформовано пересувну фотовиставку, а пізніше - додатково роздруковано своєрідний креативний туристичний фото-буклет Запорізької області.
 
Урочисте нагородження переможців відбудеться 17 травня 2014р. під час V Міжнародного Фестивалю Мистецтв, Науки та Культур "Файнокрай" в одному з запорізьких палаців культури за участі зірок культури й шоу-бізнесу України.
 
* грошові премії не видаються готівкою, а перераховуються переможцям на їхні особисті картки Юніора (оформи її безкоштовно прямо зараз зліва на сторінці)
** якщо переможець з якихось причин чи обставин не з'явився на нагородження, призи та подарунки не пересилаються кур'єрським чи поштовим зв'язком та не видаються "пізніше", але грошова премія перераховується йому/їй на власну картку Юніора

ОРГАНІЗАТОР та ПАРТНЕРИ:


Організатор Обласного дитячого фотоконкурсу "Мій любий Запорізький край" та Міжнародного Фестивалю Мистецтва, Науки та Культур "Файнокрай" - Запорізька Обласна Молодіжна Організація "Наше щасливе життя".
 
Головні Партнери фотоконкурсу - "Школа фінансового успіху "ЮніорБанк" та АК "ПриватБанк"


 
P.S.
Отримана контактна інформація учасників проекту не передається третім сторонам, не зберігається й знищується після проведення конкурсу, що не потребує створення будь-яких баз персональних даних.
Надсилаючи роботу/и на конкурс, учасник/ця автоматично погоджується на використання його/її роботи/іт Організатором та/чи Партнерами проекту в некомерційних цілях зі збереженням авторства автора, а також на можливу участь у фото-, теле- та радіо- записах про перебіг проекту та нагородження його переможців.

Поділися з друзями інфою!)

Фестиваль Мистецтв, Науки та Культур "Файнокрай" © 2013
ЗОМОГ "Наше щасливе життя" © 2010-2013
 
Яндекс.Метрика